Neler Yapıyoruz?

İzmir Dişli, Çark ve Yedek Parça Üretimi alanında neler yapıyoruz?

Sektörde ve İzmir’de değişen dişli üretimi ortamında, en randımanlı ve hassas işleme yönteminin belirlenmesi için dişli takımının seçilmesi çok önemlidir. Parça, üretim süreçleri ve parti boyutları takımın ve dişli üretimi yönteminin seçimini belirler. Aselmak Makine Dişli olarak tüm süreçlerde sizleri bilgilendirerek, siparişlerinizi istediğiniz zaman zarfında sizlere hazırlıyoruz.

Dişli üretimi, genel anlamda dar ebat toleransları elde etmede güçlük yaşanmış olan yumuşak aşama işlemi esnasında gerçekleştirilir. Sertleştirilmiş aşama için dikkatli bir hazırlık daha sorunsuz sert parça tornalama işlemi sağlar ve arkasından dişlilerde sert işleme yapılır. Sert parça tornalamada öngörülebilir işleme ve iyi yüzey ince işlemesi esastır. Bütün bunlar ekonomik bir maliyet ile birleştirilmelidir. Dişli çark üretimi veya traktör yedek parça üretiminde ürünün kalitesini sadece seçilmiş olan ham madde belirlememektedir. Üründe iyi bir kaliteyi yakalamak için, üretim esnasında yüksek kaliteli takımlar, temiz temas yüzeyi, takım ve iş parçasında minimum salgı, stabil bağlama, hassas ve stabil tezgâh olması gerekmektedir. İzmir’de dişli üretimi, çark üretimi, traktör yedek parça üretimi yapan şirketimiz üretim esnasında tüm bu maddelere dikkat ederek en yüksek verimi sağlamaktadır. Yeni kesme teknolojileri ile birlikte, dişli üretim çalışmalarında kısa sürede değişimler olacaktır. Teknolojideki bu değişime üreticilerin vereceği reaksiyon geleceğin rekabet yapısını belirleyecektir.

Tüm bunlara ek olarak şirketimiz müşterilerimizin istediği özel ürünler için İzmir’de cnc freze işlemleri, torna freze işlemleri yapmaktadır. Şirketimiz İzmir cnc firmaları, İzmir torna firmaları arasında önde gelen kuruluşlar arasındadır. Mühendislerimiz ve profesyonel üretim personellerimiz ile sektöre değer katmaktan gurur duyuyoruz.

Dürüst ve güvenilir hizmetler mi arıyorsunuz ?

1992'den beri Aselmak Makina hizmetinizde!

Butona tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.